Son eklenenler..

18 Eyl 2020

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 1 Akademik Personel Alım İlanı

Başvuru son tarihi 02 Ekim

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda görselde belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 Sayılı Resmî Gazete’de yayınlı “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ve kapsamında öğretim üyeleri alınacaktır.

İlk Başvuru : 18.09.2020

Son Başvuru : 02.10.2020 

Başvuru Belgeleri:

Başvuru yapılan birimi belirten dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi, özgeçmiş (YÖK formatında), lisans/lisansüstü diploma fotokopilerinin onaylı suretleri, 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, yurtdışından alınan diplomalar için denklik belgesi ile başvurulması gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak kişilerin, özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan bir dosyayı dört nüsha olarak teslim etmesi gerekmektedir.

Başvuru Süresi ve Şekli: Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde Üniversitemize şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.

Başvuru Adresi: İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Seyit Nizam Mahallesi Mevlana Caddesi No: 85 Zeytinburnu- İstanbul / Türkiye

Tel: 0505 174 79 00

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

Sağlık Bakanlığı - HES (Hayat Eve Sığar) Kodu üretme
Adalet Bakanlığı - Dava Dosyası Sorgulama
Gelir İdaresi Başkanlığı - Vergi Borcu Sorgulama